Miejsca w Olsztynie, w których warto spędzić wieczór

Autor: dumnizolsztyna

Dodano: 25 stycznia 2016

QŹNIA– Wieczór z piwem, do tego karaoke/muzyka alternatywna/planszówki. Idealne rozwiązanie dla osób klubosceptycznych, z awersją do muzyki elektronicznej i tańca.
Coffee Station– Nasza ulubiona kawiarnia i miejsce pracy, położona tuż przy Moście Jana. Otwarta do 22.00; serwuje najlepszą mochę i krówkowe latte, które szczerze polecam. (Prawdopodobnie spotkacie tam nas, a jeżeli nie, to przynajmniej nasze wlepy – +100 do atrakcyjności).

 

X-ARENA– Klub z konsolami, symulatorami i barem. Miejsce, w którym wyciśniesz siódme poty w labiryncie i ew. stracisz przyjaciół po wygranej w laser tagach.
Mr ESCAPE– Reguły są proste- Grupa od 2 do 5 osób, pokój w którym zostajecie zamknięci i 1h na wydostanie się. Nowością jest pokój w stylu Gry o Tron. Zaintrygowani? Zabierz grupę znajomych i przekonaj się, czy dacie radę zdobyć hasło przed upływem 60 minut.
Nowy Andergrant– to tu znajduje się kumulacja rozrywki i życia kulturalnego Olsztyna. Klimat i muzycy z całej Polski – zajrzyj na stronę, by być na bieżąco z najbliższymi koncertami!

 

A gdzie Ty zabrałbyś znajomych spoza Olsztyna, aby pokazać, że w naszym mieście też się dzieje? Może jest wydarzenie, o którym warto wspomnieć na naszej stronie? Zostaw komentarz lub napisz na nasz fp!

  1. Rado
    25 stycznia 2016 o 18:42

    Zapomnieliście o klimatycznym rokowym miejscu – Revolver. Podobny do Quźni, ale mocniejsze granie – kawał muzycznej historii olsztyna tutaj powstało.

  2. 18 listopada 2017 o 07:47

    Spot on with tһis write-up, I absolutely feel this amazing site needs a lot more attention. I’ll probably be back again to read through
    more, thanks for the information!