Spotkanie otwarte: USE-IT Olsztyn

Opis projektu

A więc stało się! W zeszłą sobotę (3.02.18) w pubie Pijana Czapla odbyło się pierwsze otwarte spotkanie organizacyjne USE-IT Olsztyn.

Pomóc nam w tworzeniu nowej turystycznej mapy Olsztyna przybyło kilkanaście osób i każda z nich wniosła ogrom pomysłów. Wsparcie naszych przyjaciół i ich obecność była nieoceniona, jednak jeszcze bardziej cieszymy się z zupełnie nowych osób, które dzięki plakatom i wydarzeniu na Facebook’u znalazły się w najbardziej odpowiednim miejscu i czasie, jaki można było sobie wymarzyć – czyli na
naszej otwartej “burzy mózgów”. Dyskusje i zadania, które przygotowaliśmy na ten wieczór dotyczyły wartych pokazania młodym turystom zabytków, ważnych miejsc historycznych, ale przede wszystkim dobrych restauracji, pubów czy kawiarni oraz miejsc idealnych do kreatywnego i aktywnego wypoczynku w naszym mieście. Przygotowaliśmy listy lokali, mapy z trasami spacerowymi i wiele, wiele ciekawostek, które bez wątpienia znajdą się również na mapie USE-IT.

Było to pierwsze spotkanie, a więc na pewno nie ostatnie!
Śledźcie nasz fanpage oraz fanpage USE-IT Olsztyn, by być na bieżąco! Pamiętajcie, że każdy chętny olsztynianin może włączyć się w tworzenie tego projektu!

Data

3.02.2018

Kategoria

zakończone

Udostępnij