Sinatra 100+

Sinatra 100+

Opis projektu

Zazwyczaj działamy w Olsztynie, jednak chętnie angażujemy się w projekty ogólnopolskie czy międzynarodowe, ponieważ lubimy wspierać ciekawe inicjatywy członków naszego Stowarzyszenia, nawet poza granicami Warmii!

 

Jednym z takich projektów jest produkcja spektaklu “Sinatra 100+”, tworzonego przez studentów trzech uczelni artystycznych (Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, UMFC i ASP w Warszawie), choć studentów pochodzących z różnych zakątków Polski.

 

“Sinatra 100+” to muzyczno-teatralna opowieść o życiu i twórczości Franka Sinatry z ponad 20 utworami tego artysty wykonywanymi na żywo przez znakomity Chopin University Big Band oraz studentów kierunku aktorstwo Akademii Teatralnej. W opisie spektaklu przeczytamy: […] Artyści wykonają takie utwory jak m. in. Fly Me To The Moon, Somethin’ Stupid, Cheek to Cheek, My Funny Valentine, New York New York, i wiele, wiele innych!!! […]

 

Spotkajmy się w mieście, które nigdy nie śpi, aby… świętować jego ponadsetne urodziny – i to przez cały rok!

 

Spektakl objęli honorowym patronatem:

 

 

Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adama Struzika

 

Rektor AT – prof. dra hab. Wojciecha Malajkata

 

Rektor UMFC – prof. dra hab. Klaudiusza Barana

Rektor ASP – prof. Błażeja Ostoi Lniskiego

Oraz przy wsparciu finansowym:

 

 

 

 

 

Olsztyn 2.0 jest producentem wykonawczym przedstawienia i choć premiera odbędzie się w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie, spektakl będzie podróżował po różnych miastach – o tym, gdzie się pojawimy z “Sinatrą 100+” będziemy informować na bieżąco na naszym profilu Facebookowym Stowarzyszenia oraz projektu: facebook.com/sinatra100plus.

Kategoria

aktualne

Udostępnij